Повістку варто очікувати всім військовозобов’ язаним

Начальник Київського міського центру комплектування та соціальної підтримки, полковник Юрій Максимів у матеріалі ТСН зазначив, що повістку варто очікувати всім військовозобов'язаним, тобто особам чоловічої статі віком від 18 до 60 років.

Щодо питання вручення повісток на вулицях, він пояснив: "Немає заборон щодо місця вручення повісток. В законодавстві не вказано, що оповіщення можливе, наприклад, виключно за домашньою адресою чи на роботі, чи в місці відпочинку. Закон каже про оповіщення шляхом вручення повістки. Все".

За його словами, Україна перебуває на найвищому ступені мобілізації, наразі існує необхідність в доукомплектуванні.

"Ми повинні збільшувати свій потенціал, нарощувати складову. Всі ми бачимо, що наше військо на певних напрямках впевнено веде наступальні дії. Звичайно, що ми повинні мати значну кількість особового складу сил оборони. Я вважаю, що мобілізація триватиме. Це необхідність", - зауважив він.

Отримавши повістку, важливо не панікувати, а уважно прочитати текст повістки, переконатися, чи правильно вона заповнена, а потім підписати її. Рекомендується також ознайомитися із документами того, хто її вручає. "Вручати повістки мають право співробітники військкомату, представники органів місцевого самоврядування, органів внутрішніх справ та керівники підприємств за місцем роботи. Не мають права видавати повістки працівники ТрО та Нацгвардії.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Scroll to Top