ХАБАР ЗА ПОСВІДЧЕННЯ ПРО НЕПРИДАТНІСТЬ ДО СЛУЖБИ: НА ЛЬВІВЩИНІ ВИКРИТО ВІЙСЬКОВОГО КОМІСАРА ТА В.О ГОЛОВИ ВЛК

Начальнику Яворівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, його водію та в.о. голови військово-лікарської комісії повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

Про це повідомляє прес-служба Офісу Генерального прокурора.

У ході досудового слідства встановлено, що посадовець організував схему одержання від військовозобов’язаного неправомірної вигоди за документи, які надають йому право безперешкодного виїзду за межі України. Також він залучив свого водія та в.о. голови ВЛК Яворівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Водій отримав від чоловіка 3000 доларів США за подальшу видачу йому документів. В.о. голови ВЛК вигадала фіктивне захворювання та видала довідку комісії про тимчасову непридатність цього чоловіка до військової служби.

В подальшому, на підставі цих документів начальник Яворівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки склав та підписав тимчасове посвідчення військовозобов’язаного, де зазначив про тимчасову непридатність громадянина до військової служби за станом здоров’я», — сказано у повідомленні.

На даний час проводяться обшуки за місцем проживання та роботи учасників протиправної схеми.Тривають невідкладні слідчі та процесуальні дії.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань.

Чи допоможе запровадження суворіших форм боротьби з хабарництвом зменшити корупцію серед українських можновладців?

«Ухвалення суворих законів для боротьби з корупцією в Україні не зменшить її масштаби»

Андрій Биченко, Директор соціологічної служби Центру Разумкова.

Набагато ефективніше, на його думку, така схема: покарання більш м’яке (штрафи чи незначні терміни позбавлення волі), проте застосовуватися воно повинно до всіх, а не вибірково. «Головне – рівне застосування закону до всіх, а на це потрібна політична воля, якої нині немає. На жаль, ми можемо побачити не застосування законів, коли посадова особа лояльна до влади».

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Scroll to Top