«Колискова для солдата» : Львівська опера ініціювала проєкт на підтримку ЗСУ

Подарувати нотки душевного спокою, музичну релаксацію та підтримати захисників України – така мета благодійного проєкту, який ініціювали артисти Львівського національного театру.

Фото: Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької

Спершу солісти здійснювали відеозаписи обробок народних українських пісень. Вкінці березня живий концерт відбувся втретє, яким гості мали змогу насолодитися у вишуканій атмосфері Дзеркальної зали Львівського театру.

Журналісти "ТрибунаЛу" відвідали благодійний захід й поспілкувалися з автором цього проєкту - Петром Радейко.

Акцент є на колискові пісні - спокійну музику. Ми записали 11 відео, але в концертній програмі майже 20 творів. Найцінніший посил - це той, що до нас на концерт приходять захисники в даний момент, які є на ротації, тому тішимося, що ми можемо бути корисними й, власне, тримати цей культурний фронт.

Петро Радейко розповідає, що перші відеозаписи були створені в театральних підвалах - бомбосховищах. Пізніше змінювали декорації та переформатували своє бачення стосовно музичних творів. Щоб не відчувати депресивних нот, пісні з драматизмом у виконанні артистів зазвучали по-іншому. Адже динаміка концерту спрямована на оптимістичність та піднесення духу.

Завдання українців та українських митців максимально підтримувати культурний фронт, а головне якісно популяризувати українське.

Проєкт активно розвивають й концертну програму планують представляти в інших містах України.

5 1 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Scroll to Top