У Львові завершився V Всеукраїнський форум військових письменників.

Ця творча подія об'єднала літераторів, які з початку російсько-української війни захищають Батьківщину від російських загарбників. Усіх тих, чия творчість розповідає читачам про мужність і подвиги наших титанів, які пройшли пекло війни. А організаторами творчого дійства цього року були Львівська бібліотека для юнацтва імені Романа Іваничука та Департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА.

"Форум військових письменників об’єднує не лише військових письменників в прямому значенні, а всіх тих хто працює на перемогу, для забезпечення, покращення умови перебування на передовій. Тут є запрошені волонтери, які зокрема є й співорганізаторами чи працюють у волонтерському центрі, журналісти, які засновували форум, а зараз стали його авторами і відповідно, ті люди, які приїжджали до нас п’ять років тому, а потім приїжджали на інші форуми та були з нами онлайн" - розповідає співорганізаторка форуму - Тетяна Пилипець.
Фото: Тетяна Пилипець, "Армія Inform"

Загалом метою такої події є велике знайомство з львів'янами через представників ЗМІ. На з'їзді письменників відбуваються презентації, прем'єри, автограф-сесії та розмови в спеціалізованих та загальних закладах, де можна придбати книги. Цьогоріч бути слухачами митців також випала нагода курсантам та ліцеїстам.

На події були присутні такі літератори як: Тарас Іщик - бренд-дизайнер ЗСУ, В'ячеслав Раєвський - військовослужбовець ЗСУ, Олександр Терещенко - очолює управління у справах ветеранів війни, праці та внутрішньо переміщених осіб Миколаївської міської ради, Василь Паламарчук - військовослужбовець, заступник командира роти вогневої підтримки, Дарія Бура - волонтерка та письменниця, Сергій Братчук - З 2014 року був на фронті у ролі військового журналіста. Через рік став волонтером гуманітарної місії “Чорний тюльпан”, Оксана Чорна - Молодший сержант ЗСУ, помічниця пресофіцера 53 окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха, Ірина Вовк - журналістка, волонтерка та інші.

Військовий форум тривав 3 дні. Зокрема військові письменники побували у Жидачеві, Червонограді, Миколаєві, Радахові, Добротворі, Бузьку, Трускавці, Моршині, Бориславі, Стрию, Моршині, Новому Роздолі, Красне.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Scroll to Top