Незламний дух волонтерського фронту: Львів отримав гуманітарну допомогу з Польщі

8 травня БФ «Громадська Довіра» отримав гуманітарний вантаж від наших друзів з Польщі БФ «Widzialna Ręka-Starachowice» («Видна рука зі Стараховіце»).

Макс Цішеклідер благодійної організації, разом з іншими місцевими волонтерами допомагають Україні від самого початку нападу Росії. У цей складний час польський фонд активно підтримує українських воїнів, а також вони часто відвідують напрямки, які були окупованими та забезпечують першочерговими й необхідними речами наших українців, які після звільнення територій практично залишилися ні з чим.

Лідер БФ «Widzialna Ręka-Starachowice» - Макс та представник польсько-української сторони БФ Олександр.

Ми забезпечуємо харчуванням, медициною, військовою формою й загалом всім, що допомагає нам перемогти цю російську навалу. Одразу ж після того, як звільнили Херсон ми привезли дуже багато різних речей, і навіть в пологовий будинок завезли 18 інкубаторів. Але перебували вони там декілька годин, тому що почалися обстріли. Коли ми виїхали з Херсону, приблизно за 5 кілометрів роздався телефонний дзвінок, ось ця вся русня попала в цей пологовий будинок. Це був жах для нас всіх. Але ми будемо воювати до кінця. Зараз ми плануємо відправляти допомогу в Авдіївку, в Бахмут, плануємо виїзд з волонтерами в Одесу й знову в Херсон - розповідає волонтер Олександр.

Макс Цішек запевняє, що зараз ми стали дуже близькими народами як брат й сестра. Відвідуючи Бучу й Херсон, він багато спілкувався з нашими людьми й захоплюється щирістю і вдячністю нашого народу. Макс пригадує момент, який найбільше закарбувався в його пам'яті, а саме коли вони перебували в Херсоні й жінка похилого віку не мала чим віддячити волонтерів і вона дала йому яблуко. Чоловіка це дуже розчулило й він каже, що відчуває любов до українців серцем.

Окрім польської допомоги БФ "Громадська Довіра" також активно співпрацює з волонтерами з Британії розповідає директор - Ігор Лесь.

Наш благодійний фонд розпочав свою роботу ще до повномасштабного вторгнення у 2020 році, а його засновниками є Наталія Лесь та Назарій Шмігель. Власне налагоджувати закордонні зв'язки й залучати якомога більше світових волонтерів допомагають Степан Скобенюк та Назарій Шмігель. Здебільшого ми приділяємо увагу на забезпечення наших захисників. Інколи буває гуманітарна допомога й для переселенців, але це рідше, зокрема акцентуємо на військових. Ми отримуємо багато медикаментів, військову амуніцію, обладнання для реабілітації військових та інше.

Від польських волонтерів з міста Стараховіце у фонд "Громадська Довіра" передали, зокрема, таку допомогу як: медикаменти, засоби персональної гігієни, військовий одяг.

Дякуємо волонтерам, які докладають чимало зусиль у цей нелегкий для нас час. Молимося кожного дня та віримо в силу нашої армії! Слава Україні!

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Scroll to Top