У Будинку воїна відбувся благодійний аукціон “Ангел Надії”.

1 червня у Львові відбувся благодійний аукціон на підтримку 103 окремої бригади сил територіальної оборони, організаторами були: Перший жіночий ветеранський простір "Рехаб" та Будинок воїна. Ведучими були Ярина Капітан та Зіновій Карач.

Всі бажаючі мали змогу придбати картини, які намальовали спеціально для аукціону діти Захисників та Героїв, що віддали своє життя за Батьківщину. Загалом було 44 лоти, стартова ціна розпочиналась від 1 тисячі гривень.

"У нас війна почалась ще у 2014 році тому ми з командою намагаємось підтримувати наше військо, наших захисників, нашу армію. До 24 лютого у нас дуже часто проводилися такі благодійні заходи. За цей рік це перша наша подія, яка була організована на підтримку 103 бригади." - каже керівниця Першого жіночого ветеранського простору "Рехаб" та огранізаторка Марія Петришн.

Малеча, яка долучилися до цього аукціону – це діти наших військовослужбовців, зниклих безвісти, воїнів, які загинули за Україну. "Дім воїна" комунікує, працює, малює, просто творить та підтримує сім'ї Захисників у цей складний час. На малюнках були зображені Янголи-охоронці та мрії про перемогу України.

Наймолодшому художнику було всього 2 роки, а процес малювання відбувався декілька днів перед самим аукціоном за менторством Лева Скопа: відомого іконописця, мистецтвознавця, художника-реставратора. Розважав учасників Народний вокально-хореографічний ансамбль "Сонечко", який виступив зі своїми танцями та піснями.

Загалом вдалося зібрати 86 600 гривень, що підуть на потреби Львівської 103 бригади.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Scroll to Top