У Львові відбулась виставка творчих робіт з уламками ворожої зброї

Львівська національна академія мистецтв представила виставковий проєкт "На межі".

Авторами робіт є студенти та викладачі кафедри факультету декоративно-прикладного мистецтва та випускники. Самі ж експозиції є з кераміки та дерева в поєднанні з уламками російської зброї.

"На межі" - це унікальний проєкт, що глибинно проникає в питання про природу мистецтва, закликаючи думати про межі, які розділяють мир та насилля, гармонію та хаос. Це проєкт де мистецтво зустрічається з жахом війни і, одночасно, розмиваються межі, які існують між життям і вбивством, природою і зброєю." - наголошують у академії мистецтв.

Крихкість кераміки поєднуючись із жорстокими залізними уламками та кулями показує усю суть росіян, які тероризують та вбивають нашу націю.

Експозиція "Навмисний випадок"

Усі ці творчі роботи мають на меті показати стійкість української нації, яка попри все стоїть на своєму та вражає увесь світ міцністю та непохитністю. Ракети та кулі, які були спрямовані проти українців у цих роботах стали символом нашої незламності та сміливості. Загалом до виставки було долучено понад 50 експозицій, які були виконані протягом квітня-травня 2023 року.

"Осінь 22"
"Close the sky"
"Обід москаля"
"Хто тримає цей район"

Виставка тривала всього лише декілька днів з 17 до 20 червня. Після цього роботи поїдуть у Європу.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Scroll to Top