“Україна починається з тебе”

2 липня у Львові на площі Маланюка відбувся благодійний фестиваль на підтримку ЗСУ. Основною метою заходу було зібрати кошти на автомобіль NISSAN NAVARA D-40, який призначений для евакуації поранених захисників з нуля для 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша.

Захід розпочали з хвилини мовчання, вшановуючи пам'ять усіх полеглих героїв та виконали гімн України. Пізніше небайдужі львів'яни та гості міста долучилися до благодійного ярмарку, де їх пригощали смаколиками за символічні донати для наших захисників, а також могли придбати різні сувеніри.

Окрім ярмарку на фестивалі діти весело проводили час, долучаючись до різноманітних майстер-класів. Кожен мав змогу спробувати створити власне мило, браслети та розмалювати малюнки на глині. Також організували концертну програму, де львів'ян вражали яскравими виступами наше молоде творче майбутнє покоління.

Також була присутня фотозона із військовими трофеями наших захисників, які спеціально для фестивалю привезли з гарячих точок самі ж організатокри події - Северина Падовська та Галина Русняк. Вкінці заходу організатори влаштували аукціон, де небайдужі львів'яни придбали використану військову техніку із фотозони й примножили прибуток до головної суми.

До фестивалю також долучилися військовослужбовці й розповіли наскільки важлива підтримка для захисників, які стоять на сторожі миру та безпеки нашої країни!

Такі благодійні ініціативи, до яких долучаються небайдужі українці є дуже важливими, бо завдавати болю й чинити відсіч ворогу можна не лише на полі бою. Автівки на передовій є надзвичайно цінними, бо кожного дня вони рятують чиєсь життя. І в них є завжди велика потреба, бо часто вони ламаються, а ремонтувати їх на полі бою - це надскладна задача, інколи буває, що привозили автомобілі, але вони не доїжджали до хлопців, бо потрапляв під обстріл і ці машини просто горіли, тому ваша підтримка на даному етапі для нас важлива.
каже молодший сержант 80-ї ОДШБР - Юрій Прокулевич

Загалом на благодійному заході "Україна починається з тебе" завдяки спільними зусиллями небайдужих українців на фестивалі вдалося зібрати 209 059 гривень. Ще до благодійної події було зібрано 54 265 гривень. Отож, загально за тиждень часу маємо таку суму - 263 324 гривень - повідомляє одна із організаторів фестивалю Северина Падовська

Scroll to Top