Домедична допомога та навички поводження зі зброєю: на Радехівщині відбувся військово-патріотичний вишкіл “Правої Молоді”

Напередодні Дня Державного Прапора та Незалежності України молодіжна організація "Права Молодь" Радехівської ОТГ провела військово-патріотичний вишкіл для юнацтва в міському парку, до якого долучилися десятки учасників.

Захід розпочали символічно з державного гімну України, молитви, а також вшанували пам'ять полеглих героїв у кривавій та жорстокій війні за нашу Батьківщину. Пізніше інструктори ознайомили охочих учасників із програмою вишколу, а саме :

-Парамедицина

-Ідеологія

-Військова тактика

-Стрільба з пневматичної гвинтівки по мішенях

-Зброєзнавство

Учасників вишколу тренери розподілили на групи, охочі дізнавалися, як поводитися із вибухонебезпечними предметами, надавати першу домедичну допомогу та швидко й правильно накладати турнікет. Інструктор Павло вправно навчає як розбирати та збирати автомат та ознайомлює молодь із військовою амуніцією.

Керівник "Правого Сектору" Радехівщини - Оксана Прокулевич розповідає, що такі вишколи відбуваються з метою виховати національно-патріотичну свідомість підростаючого покоління.

Сьогодні ми, як ніколи, повинні приділити увагу вихованню дітей в українському патріотичному дусі. Адже молодь – це наше майбутнє, і лише від нас залежить, яким воно буде. Ці вишколи стали не просто частиною поглибленого вивчення предмета «Захист України», а й важливим компонентом виховання юнацтва. Адже це не "сухі параграфи" в книжках, бо до проведення даного заходу ми також залучаємо й військовослужбовців. Вони не просто навчають підростаюче покоління захищати Україну, передаючи свій досвід у протистоянні ворогові й виживанні в екстремальних умовах. А також важливу роль відіграє живе спілкування військового, інструктора з дитячою аудиторією, атмосфера позитиву й доброзичливості, спортивні змагання та інші чинники.
Оксана Прокулевич - Керівниця "Правої Молоді" Радехівщини

Окрім активностей учасники вишколу мали змогу послухати цікаві лекції з історії боротьби за незалежність України, які для них підготувала керівниця "Правої Молоді" - Марія Журавська із позивним "Тайфун". Дівчина спілкувалась із молоддю про сучасну Україну та ознайомлювала їх із ідеями та націоналістичними поглядами молодіжної організації.

"Тайфун" розповідає що ж на цьому вишколі хотіли дати базу знань юнацтву. Марія каже, що подібні заходи в Радехові відбуваються не так часто, адже є проблема з членством, тому вони закликають долучатися небайдужих цілеспрямованих хлопців та дівчат для виховання свідомої та дієвої молоді, яка буде боротися за Українську Соборну Державу - словом, ділом, тобто молодь, яка усвідомлено ставиться до свого життя - адже саме це і є основною ідеєю "Правої Молоді".

Ми переживаємо зараз не найкращі часи й нам потрібні ініціативні люди, які розуміють, що в Україні війна й вони повинні ставити, скажімо, чіткі рівні - ось це вороже, а це своє - і цього потрібно підтримувати, а вороже - знищувати! Знищувати зброєю, знищувати словом. "Права Молодь" зараз здебільшого знищує словом, але є наші бійці, які зараз воюють і віддають своє життя за нас.

Такі вишколи є важливими й корисними у наш нелегкий час, коли формується нова сторінка історії нашої держави, нам потрібні свідомі лідери, патріотично-виховані, цілеспрямовані, амбітні молоді люди для здорового майбутнього України!

Усі учасники заходу щасливі, адже кожен почерпнув для себе нові знання. Окрім опанування навичками військової підготовки, таким чином молодь привчається також до дисципліни й самостійності, вони набувають досвіду, який потрібний їм й у повсякденному житті.

Учасники військово-патріотичного вишколу

 Громадська організація «Права Молодь» є молодіжним крилом національно-визвольного руху «Правий сектор». Основний рух направлений на військово-патріотичне виховання молоді в націоналістичних традиціях. Тут створені умови молодим українцям для прояву їхніх талантів, зростання і спеціалізації на службі правій Справі. "Права Молодь" багатогранна, також сприяє розвитку культури спорту та здорового способу життя. Згуртування молоді спільних поглядів та широка комунікація з рухами однодумців.

Ознайомитися із діяльністю молодіжної організації можна тут.

0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Scroll to Top